Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující (pouze fyzická osoba) má právo do 30 dnů od zakoupení vrátit zboží bez udání důvodu. Prodávající vrátí kupní cenu bezhotovostně na účet kupujícího (včetně poštovného, pokud bylo účtováno).

Vrácení po delší době než 30 dnů lze realizovat po individuální dohodě. Prodávající si vyhrazuje právo takové vrácení odmítnout, zejména z důvodů sezonního charakteru zboží, změny ceny zboží nebo z důvodu používání předmětného zboží ze strany uživatele apod.

Náklady spojené s dopravou vraceného zboží zpět prodávajícímu hradí kupující.

Pokud se pro tuto možnost rozhodnete, vracejte  zboží kompletní, nepoužité a nepoškozené. Zboží neposílejte zpět na dobírku. Taková zásilka nebude převzata.

Přiložte doklad o koupi (nejlépe originál nebo kopii faktury), stručný požadavek na vrácení peněz (případně požadavek na výměnu) a číslo Vašeho účtu, případně můžete vyplnit formulář na vrácení zboží.

FORMULÁŘ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ - zde ke stažení

Vracené zboží v originální krabici zabalte do balicího papíru, balicí fólie nebo do větší krabice tak, aby původní krabice nebyla poškozena a polepena.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

 

- zboží vracejte na adresu provozovny:

OBUV PETRA

Tyršova 9

51741 Kostelec nad Orlicí

 

poznámka:

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

-uzavřená smlouva je pro obě strany závazná a převzetí objednaného zboží je povinností kupujícího. Porušením této povinnosti se kupující vystavuje sankci v podobě úhrady nákladů na zbytečnou dopravu. Touto povinností není dotčeno právo kupujícího (pouze fyzické osoby) na vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu.