DOPRAVA A PLATBA

KONTAKTY

PEDAK obuv s.r.o.
Tyršova 9
51741 Kostelec nad Orlicí
tel: +420737248640
pedakobuv@seznam.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 

 


» VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Kupující (pouze fyzická osoba) má právo do 14 dnů od zakoupení vrátit zboží bez udání důvodu. Prodávající vrátí kupní cenu bezhotovostně na účet kupujícího.

Náklady spojené s dopravou vraceného zboží zpět prodávajícímu hradí kupující.

Pokud se pro tuto možnost rozhodnete, vracejte  zboží kompletní, nepoužité a nepoškozené. Zboží neposílejte zpět na dobírku. Taková zásilka nebude převzata.

Přiložte doklad o koupi (nejlépe originál nebo kopii faktury), stručný požadavek na vrácení peněz (případně požadavek na výměnu) a číslo Vašeho účtu.

Vracené zboží v originální krabici zabalte do balicího papíru, balicí fólie nebo do větší krabice tak, aby původní krabice nebyla poškozena a polepena.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

 

- zboží vracejte na adresu provozovny:

OBUV PETRA

Tyršova 9

51741 Kostelec nad Orlicí

 

poznámka:

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

-uzavřená smlouva je pro obě strany závazná a převzetí objednaného zboží je povinností kupujícího. Porušením této povinnosti se kupující vystavuje sankci v podobě úhrady nákladů na zbytečnou dopravu. Touto povinností není dotčeno právo kupujícího (pouze fyzické osoby) na vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu.