Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

DOPRAVA A PLATBA

KONTAKTY

PEDAK obuv s.r.o.
Tyršova 9
51741 Kostelec nad Orlicí
tel: +420737248640
pedakobuv@seznam.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY » VÝMĚNA ZBOŽÍ

Kupující má právo do 14 dnů na výměnu zboží za stejný sortiment v jiné velikosti nebo za jiný sortiment ve stejné cenové relaci.

Výměnu po delší době než 14 dnů lze realizovat po individuální dohodě. Prodávající si vyhrazuje právo takovou výměnu odmítnout, zejména z důvodů sezóního charakteru zboží, změny ceny zboží nebo z důvodu používání předmětného zboží ze strany uživatele apod.

V případě výměny za zboží v jiné cenové relaci bude za vrácené zboží vrácena kupní cena a kupující učiní novou objednávku.

Náklady spojené s dopravou vraceného zboží zpět prodávajícímu hradí kupující. Náklady spojené se zasláním nového zboží hradí prodávající, pouze však při realizaci jedné výměny. Při opakované výměně bude požadována úhrada nákladů.

Pokud se pro možnost výměny rozhodnete, vracejte  zboží kompletní, nepoužité,  nepoškozené a  v  originálním obalu (je podmínkou po uplynutí 14denní lhůty).

Přiložte doklad o koupi (nejlépe originál nebo kopii faktury) a stručný požadavek na výměnu.

Zboží požadované na výměnu doporučujeme avizovat emailem z důvodu rezervace.

Prodávající si vyhrazuje právo nerealizovat výměnu v případě, že zboží není aktuálně k dispozici.

Vracené zboží zabalte do balícího papíru nebo fólie tak, aby nebyla poškozena a polepena originální krabice.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. V případě výměny bude požadována úhrada vzniklé škody před realizací výměny.

 

- zboží na výměnu zasílejte na adresu provozovny:

OBUV PETRA

Tyršova 9

51741 Kostelec nad Orlicí